Міжнародна конференція «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства»

Наша мета – творити ціннісну спільноту, бути рупором цінностей громадянського суспільства в Україні та світі. На цій конференції ми прагнемо зібрати стейкхолдерів громадянського суспільства, визначити пріоритети сьогодення, знайти точки дотику та напрацювати першочергові кроки для відбудови України та розвитку громадянського суспільства.
Матеріали, які ми разом напрацюємо під час конференції будуть використані для розробки Дорожньої карти громадянського суспільства в майбутньому.

ГЕОГРАФІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Офлайн: Варшава, Польща.
Кількість учасників обмежена – за попереднім запрошенням організаторів заходу.
Онлайн: завдяки прямій трансляції ви зможете долучитися до кожної панельної дискусії. кількість учасників необмежене, але за попередньою реєстрацією.
Конференція об’єднає ключові зацікавлені сторони: організації громадянського суспільства, представників(-ць) уряду та місцевих органів влади, національних та міжнародних донорів, бізнес, міжнародні медіа.


ДЕНЬ 1 (27 квітня): Для міжнародних медіа, і не лише

Незважаючи на інтенсивне висвітлення війни світовими ЗМІ, її витоки та загроза для світового правопорядку досі не завжди до кінця зрозумілі міжнародній спільноті. Російські фейкові новини продовжують впливати на європейські суспільства, додаючи плутанини щодо суті конфлікту.
Таким чином, головна мета першого дня конференції – через спілкування та просвіту з міжнародними медіа пояснити світові законність та стратегічну необхідність захисту суверенітету України. З цією метою дипломати, історики та публічні інтелектуали розкриють маловідомі аспекти поточної війни, які нерідко залишаються поза увагою оглядачів. У заході візьмуть участь також журналісти провідних видань Європи.


ДЕНЬ 2 (28 квітня): Для організацій громадянського суспільства та міжнародних стейкхолдерів

Важливо те, що відбувається зараз, але не менш важливо, що буде потім.
На Україну та світ зокрема чекає нова реальність. Вона уже настала. Громадянське суспільство України та світу зустрілося з новими викликами війни, опанувало нові ролі та відповідальності. Яким буде наше майбутнє залежить від нас самих.
Цей день ми присвячуємо глобальним темам – нашому минулому теперішньому і майбутньому. Чому «ніколи знову» повторилося, спостереження за правами людини та документування воєнних злочинів, міжнародна організація допомоги, координація між громадянським суспільством, чи досяжна справедливість після війни, яка стратегія відновлення для України, як сприяти розвитку після війни… А також обмін досвідом, як урок для інших недемократичних країн.


ДЕНЬ 3 (29 квітня): Міжгалузевий діалог та співпраця

Співпраця та Єдність, безпека активістів та представників ОГС, пам’ять. Про це третій день конференції.
Ми присвячуємо його силі мільйонів голосів та мільйонів дій – координуванню пріоритетів спільноти донорів, роботі інституцій, координації між українськими ОГС для спільних адвокаційних планів та вироблення політик. Серед цих тем не менш важливі: жіночі долі війни, що принесуть українці в Європу, історія та освіта, як зброя у війні.

Переглянути відеотрансяції за конференції ви можете за посиланням https://war-aftermath.ednannia.ua/uk/

Поділитися