ГО “Жіноча Сила України”: Робимо свій внесок у перемогу України

Свій професійний досвід, час та сили на підтримку сімей військовослужбовців фахівці громадської організації “Громадський Рух “Жіноча Сила України” спрямовують впродовж 8-ми років.
Після повномасштабного вторгнення росії на територію України, кількість родин військовослужбовців суттєво збільшилася. У відповідь на запит Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України команда створила проєкт “Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців”.

Сьогодні проєкт функціонує за трьома напрямками:

1️⃣ Безкоштовна телефонна лінія. Тут фахівці надають психологічну допомогу, консультації та супровід із розв’язання соціальних питань. Телефонна лінія Служби працює з 10:00-20:00 щоденно. У разі потреби звертайтеся:

☎️ по Україні: 0 800 332 720
☎️ з Польщі: +4 822 602 25 12

2️⃣ Онлайн-групи підтримки дружин та матерів військовослужбовців.

3️⃣ Онлайн-групи психологічної підтримки родичів військовослужбовців, з якими втрачено зв’язок.

Проєкт функціонує за сприяння Збройних Сил України, Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України і Національної гвардії України

🤝 Як підтримуючи захисників/захисниць та їх рідних Жіноча Сила України робить свій внесок у перемогу України дивіться у нашому відеоролику.

Наближаємо перемогу разом!

Відео виготовлене у межах проєкту “Європейський Союз для сталості громадянського суспільства України”, що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки ЄС.

Поділитися