ГО “Котигорошко”: Діти та війна. Навчання технік зцілення

«Ти стаєш супергероєм. Ти можеш допомогти собі, братику сестричці, навіть мамі. У твоєму умовному наплічнику є суперсили….», – у такий спосіб вчителі/психологи навчають дітей, які отримали травми в умовах війни, простим технікам, що допомагають справлятися у тій чи іншій ситуації. 

Як проводити терапевтичні роботи з дітьми за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» вчителів/психологів навчають фахівці, яких залучає громадська організація «Котигорошко». 

Програму вже 10 років тестують у всьому світі, організація адаптувала її до українських реалій та успішно впроваджує на практиці. Також організація відкрила Центр відновлення ментального здоров’я «Зоряниця», де проводять безкоштовні заняття для дітей та батьків, які проживають у м. Ірпінь, Буча, Гостомель та стм. Ворзель. 

  • Як допомогти дітям пережити травматичний досвід в умовах війни? 
  • Як освоїти техніки зцілення та подолання травми війни? 
  • Як замінити старі академічні методи приведення дітей «в норму» на ефективні інструменти? 
  • Як вчителям справлятися з викликами аби несталий емоційний стан не впливав на навчальний процес? 
  • Як вчителі можуть навчитися навичкам, методикам та технікам для психологічної підтримки школярів початкової школи? 

Про це і не тільки під час прямого ефіру говорили разом із Наталею Череднюк – керівницею громадської організації «Котигорошко». Запрошуємо переглянути запис ефіру.  

Цей ефір ІСАР Єднання проводить за фінансової підтримки ЄС у межах напрямку #Відновлення. Попередні ефіри на цю тему ви можете знайти на сайті нашої NGO studio: https://studio.ednannia.ua/tag/reconstruction/  

Наближаємо перемогу разом!  

Поділитися