БО “Центр волонтерства та захисту”

Громадська ініціатива – центр волонтерства у м. Львів народилася з моменту повномасштабного вторгнення росії. Тоді команда сформувала для себе окремий напрям роботи – допомога цивільному населенню. Це дозволило швидше, ефективніше опрацьовувати запити та оперативно доставляти цільову допомогу. Як окрема самостійна благодійна організація «Центр волонтерства та захисту» офіційно народилася на початку квітня 2022.

Сьогодні це організація, яка має сильну мережу волонтерів, партнерів та логістичні потужності. На її рахунку проєкти із надання гуманітарної допомоги цивільному населенню, зокрема на деокупованих територіях та територіях прилеглих до лінії зіткнення.

Одна з важливих сфер діяльності – прихистки для українців та українок, які були змушені покинути свої домівки втікаючи від війни у пошуках безпечного місця проживання. Таких прихистків у місті Лева організація створила та відкрила три. Ми побували в одному із них. Його в команді називають флагманом.

Люди, які тут проживають отримують все необхідне для життя, деякі з них навіть стають волонтерами організації.

ІСАР Єднання завдяки фінансовій підтримку ЄС підтримало діяльність Центру волонтерства та захисту аби посилити його спроможності допомагати тим, хто цього потребує.

Як людям живеться у прихистку та яке життя у ньому вирує – дивіться у нашому відео.

Поділитися